O nas

Źródełko to firma rodzinna która powstała w 2000 roku.

Specjalnością Źródełka od 2003 roku jest pizza. - Nie jesteśmy sieciówką, więc nic nie jest nam narzucane odgórnie. Możemy dowolnie modyfikować nasze menu. Sami kupujemy świeże produkty lub sprowadzamy składniki. Przygotowujemy dania tak, jak byśmy chcieli robić je dla siebie.

W menu Źródełka do wyboru jest blisko 40 rodzajów pizzy. Wszystkie dostępne są w dwóch rozmiarach: 32 i 42 cm. Idąc za przykładem najlepszych włoskich pizzerii, można zjeść u nas pizze wersji klasycznej, jak również z różnymi dodatkami. W ofercie lokalu są także dania mięsne. Polecamy shoarmę wieprzową i drobiową.

Dzięki niezobowiązującemu klimatowi lokal chętnie odwiedzają zarówno młodzież, studenci, jak i lokalni przedsiębiorcy. Wiele osób dorastało razem z nami, dziś chętnie odwiedzają Źródełko wraz z pociechami, dla których przygotowaliśmy nie tylko specjalne menu, ale także inne atrakcje i udogodnienia. Lokal wyposażony jest w krzesełka dla dzieci, malowanki i podarunki dla najmłodszych, dodatkową atrakcją w okresie letnim jest ogródek. Zachowanie umiarkowanych cen oferowanych produktów powoduje, że nasza oferta dostępna jest dla szerokiego grona konsumentów.

Pizzeria przyciąga swym niepowtarzalnym klimatem i doskonałym jedzeniem. Nasi kucharze oraz kelnerzy dbają o Państwa dobry nastrój. Nasze potrawy kuszą swym smakiem.

Serdecznie zapraszamy!